בחירת טבעת

הוא הציע!!!!!! זו ההודעה שהעלתי בפייסבוק ושלחתי בכל קבוצות הווטסאפ שאני חברה בהן- גם אלה שאני בכלל לא פעילה ולא מגיבה בהן אף פעם. ככה זה כשאהבת חייך שולף טבעת ומציע לך להיות איתו לכל החיים. את כל כך מתרגשת שאת רוצה לשתף את כל העולם. אפילו במעבר חצייה התחלתי לדבר עם אנשים שעמדו לידי וחיכו איתי לאור ירוק רק בשביל שאוכל להשחיל את הנושא איך שהוא.

את הטבעת הוא רכש אצל ימית מנצור  והוא סיפר לי שהם עשו עבורו הדמיה של עיצוב הטבעת בתלת מיימד לאחר ההזמנה שיראה איך היא תראה על האצבע שלי. אחרי שראיתי אותה ידעתי שגם את טבעות הנישואין  נקנה אצלה. 

אני מתרגשת! אני הולכת להתחתן עם הבחור שאני אוהבת עם החבר הכי טוב שלי, מה יכול להיות יותר טוב מזה? אבל האמת היא שאני קודם כל מתרגשת מלהיות כלה. מאז שאני ילדה, כמו כל הילדות, חלמתי על היום הזה. על התסרוקת והציפורניים, האיפור והתכשיטים- וכמובן השמלה!  שמלת כלה  קלאסית ועדינה, כבר בחלומות אני יודעת איך היא תראה ואיך אני אראה, כמה יפה וזוהרת וכשאצעד לקראתו אל החופה כל העיניים תהיינה עליי ואני אצעד כמו נסיכה בשמלת כלה לבנה מדהימה ואהיה על גג העולם.

כמובן שהטבעת הייתה רק הדבר הראשון ברשימה כי עכשיו מתחילה ה"עבודה" האמיתית- להחליט מתי ואיפה, ללכת לטעימות, לבחור מוסיקה...צלם... אני כמובן מתרגשת מהכול ובקושי יכולה לנשום סדיר כשאני חושבת על כל מה שצריך לעשות וכמה הולך להיות כיף (ומעייף) וכבר מתחילה לפנטז על השמלה... הו השמלה.... עוד לפני שהציע הייתי פוזלת למגזינים עם שמלות כלה ומוצאת את עצמי רואה תצוגות אופנה של שמלות כלה חדשות ומנסה לדמיין איך שלי תיראה. איך השיער שלי יהיה אסוף (או פזור?) וכמה הכל יהיה קסום...

בהיותי בחורה מסודרת, קניתי קלסר והתחלתי לכתוב את כל מה שצריך לעשות לקראת היום הגדול על מנת שלא נפספס דבר ושהכול יהיה מושלם כמו בחלומות שלי. הבחור שלי כמובן מאושר כמוני אבל מבחינתו שאתן לו הזמנה כמו כולם- איפה להיות ומתי ומה ללבוש והוא מסודר. אבל זה המסע הראשון המשותף שלנו לקראת חיים משותפים ולכן נעבור אותו ביחד עם ההתרגשות והלחץ והשמחה וההתלבטויות ובטח כמה ריבים פה ושם.

בגלל שאני כל כך מתרגשת ורוצה לשתף את כולם וכולן בהתרגשות הזו החלטתי לשתף בכל אבני הדרך עד היום המיוחל עם המלצות וטיפים. (וכמובן השמלה!!!!) ככה אוכל לפרוק קצת מהמתח ועל הדרך לעזור לכלות אחרות בהתלבטויות שלהן.

מקווה שתהנו ותתרגשו ביחד איתי J

ואם אהבתם את הטבעות אתם מוזמנים ליצור קשר ולרכוש גם:

עמוד העסקי בפייסבוק YAMIT MANZUR DIAMONDS

טלפון: 054-7678882